schowek
0
LoveSove - zabawki dla dzieci Dostawa i płatności

 

DOSTAWA:


Dostawy zakupionego towaru realizowane są na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej, Kuriera oraz Paczkomatów.

Na terenie Rzeszowa sklep posiada punkt odbioru gdzie klienci po wcześniejszym dokonaniu wpłaty na konto sklepu, mogą odebrać towar bez konieczności ponoszenia kosztów przesyłki.

Czas realizacji wysyłki wynosi do 24 h od chwili zaksięgowania pieniędzy na koncie SKLEPU lub w przypadku przesyłek płatnych przy odbiorze - od momentu, jak do SKLEPU dotrze od KUPUJĄCEGO e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Wysyłka zamówień złożonych w SKLEPIE w piątek po godz. 10, weekendy, Święta oraz dni wolne od pracy będzie realizowana od rana pierwszego dnia pracy.

Wysyłka zamówienia realizowana jest za pośrednictwem:

POCZTY POLSKIEJ (do 5 kg):

Poczta Polska

(priorytet)

przedpłata

za pobraniem

0-5 kg

12,99 zł

19,00 zł

 

W przypadku poczty nie jesteśmy w stanie określić dokładnego czasu dotarcia przesyłki. Orientacyjnie czas ten powinien wynosić 2-5 dni roboczych, jednak Poczta Polska nie daje gwarancji dotrzymania tego terminu. Zaleca się wybieranie tej formy przesyłki w przypadku artykułów lekkich, niewielkich gabarytowo (do ok 5 kg)

KURIERA DHL (0-30 kg):

Kurier:

przedpłata

za pobraniem

do 30 kg

  15,50 zł

20,00 zł

 

Przesyłki kurierskie nadawane są ok godz. 13 i zwykle docierają pod wskazany adres odbiorcy następnego dnia roboczego (od dnia nadania przesyłki). Orientacyjny czas od 1 do 2 dni roboczych.

PACZKOMATÓW InPost (0-12 kg):

Paczkomaty InPost

przedpłata

za pobraniem

do 12 kg

  9,90 zł

---- 

 

Przesyłki do Paczkomatów nadawane są codziennie ok. godz. 14. Orientacyjny czas oczekiwania na przesyłkę to od 2-3 dni roboczych (od momentu nadania).

Zamówienia o łącznej wartości przekraczającej 400 zł - Wysyłka GRATIS

W trakcie zakupów klient ma możliwość wyboru sposobu realizacji zamówienia. W zakładce Twój koszyk istnieje możliwość sprawdzenia dostępnych opcji dostawy. Każdorazowo Klient jest informowany o fakcie nadanie przesyłki i ma możliwość jej monitorowania.

ODBIÓR OSOBISTY


Brak możliwości odbioru osobistego.

 

PLATNOŚCI:

Płatności w sklepie internetowym obsługuje system Płatności.pl, który dba o bezpieczeństwo i zapewnia gwarancję dokonywanych transakcji. Za pośrednictwem płatności.pl istnieje możliwość zapłaty przelewem on-line bądź kartą kredytową.

Istnieje również możliwość:

  • Płatności przy odbiorze (odbiór osobisty)

oraz

  • wpłaty należności na konto Sklepu za pośrednictwem standardowego przelewu bankowego.

Dane do przelewu:

 

FLABO Anna Lampart

Ul. Ustronna 29

35-317 Rzeszów

 

ING Bank Śląski S.A.: 50 1050 1562 1000 0092 0884 0927

 

W tytule przelewu koniecznie należy podać imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz numer zamówienia. Brak tych danych może wydłużyć czas realizacji zamówienia lub je anulować.